Razer'dan Akıllı Bilek Bandı: Nabu

0
0
0
0
0
Razer'dan Akıllı Bilek Bandı: Nabu
Şirketin tam olarak "akıllı bant" dedikleri Razer Nabu, bir akıllı saat veya egzersiz bandından çok daha fazlasını barındıran, estetik görünümüyle de cazibesini arttıran yeni bir giyilebilir teknolojik ürün.
Akıllı saat ve egzersiz bandının bir arada harmanlanması olarak tanımlanan Nabu, şirket tarafından "komple" bir "akıllı bant" şeklinde tanımlanıyor. Biyolojik verileri takip eden ve bildirimleri ikonlarla gösteren 32 piksel karelik ve metinler, e-pstalar ve kişisel verileri gösteren 128x32 piksellik OLED ekranları Razer Nabu tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Kişinin gizliliğini korumasına özen gösteren bantda, alt ve üst tarafta toplam iki tane ekran bulunuyor. Mesela gelen e-postayı üst taraftaki ekranda görebilecekken alt kısımda da kimsenin görmeyeceği şekilde e-postanızı okuyabilirsiniz. Atılan adım, uyku saati, rakım ve lokasyon gibi verileri de takip edebilen ürün, tek bir şarjla 7 ila 10 gün arasında çalışabiliyor. iOS ve Android uyumlu olan Razer Nabu, yeni yılın ilk çeyreğinde geliştiricilere 50 dolarlık fiyatla sunulacak. Son kullanıcılar için çıkış tarihi ve fiyat bilgileri ise henüz belli değil.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0