Sağlığınızı Takibe Alan Akıllı Küpe

0
0
0
0
0
Akıllı telefonlar, akıllı bileklikler, akıllı gözlükler, akıllı saat derken şimdi de akıllı küpe ortaya çıktı.
Akıllı telefonlar, akıllı bileklikler, akıllı gözlükler, akıllı saat derken şimdi de akıllı küpe ortaya çıktı.

Günümüzde sık sık söz konusu olan akıllı bileklikler ve fitness aksesuarlarına rakip geliyor gibi. Kickstarter bağış kampanyası olarak başlatılan bu proje, sizin yerinize sağlığınızı takibe alacak ve sizi bilgilendirecek.

LG ve SMS Audio’nun kalp ritmini de takip eden, kulak içi kulaklık ürünlerini anımsatan bu akıllı küpe Ear-o-Smart, tıpkı bu cihazlar gibi fiziksel verileri Bluetooth üzerinden iPhone’lara ya da Android cihazlara aktarabiliyor. ( Windows Phone’cuların hani bize? Deyişini duyar gibiyim.) Bu sağlık takibinde yakılan kalorilerinde indesklenmesi söz konusu.Kickstarter sayfasındaki açıklamalar dahilinde Ear-o-Smart akıllı küpe, akıllı bileklik ve fitness aksesuarlarına kıyasla çok daha dayanıklı ve insan cildi ile barışık olacak.30 Bin Dolar bağış bekleyen projenin gerçek olması durumunda, piyasaya ilginç bir akıllı aksesuar daha çıkacak (Nedense hiç şaşırmadım.) Bu aksesuarın ise büyük ve bilindik markalar ile rekabete girebileceği söz konusu oldu.

Minimum bağış miktarı olarak 110 dolar belirleyen Kickstarter projesi, şayet başarılı olursa bağışçılara ilk Ear-o-Smart ürünlerini 2015 yılının Haziran ayında yollayacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0