Samsung'dan Projeksiyonu İle Eliniz Üzerinden Kullanabileceğiniz Akıllı Saat Geliyor!

3
1
1
0
0
Gear S2 ile akıllı saat sektöründe çıkış yapan Samsung, yeni projeksiyon patenti ile daha iyi bir akıllı saat hazırlıyor.
Son dönemlerde popülaritesi çok olmasa da yavaş yavaş artan akıllı saatler konusunda Gear S2 modeli ile ciddi bir çıkış yakalayan Samsung, yeni bir patent ile akıllı saatlere ciddi bir farklılık getirmeye hazırlanıyor.

Bu patent ile bir lazer projeksiyon bulunacak olan akıllı saatte elinizin üstüne yansıyılacak görüntü ile işlerinizi elinizin büyüklüğünde, yani daha geniş bir ekranda kullanabileceksiniz.Ayrıca ikinci bir ekran gibi kullanılabilecek bu lazer projeksiyon ile aynı zamanda kolunuzun üstüne gönderilecek ışınlar ile akıllı saatin boyutundan dolayı kullanamayacağınız birçok işlev rahatlıkla kullanılabilir hale gelecek. Daha önce konsept olarak düşünülen bu akıllı saat teknolojisini kendine uyarlayarak patentini alan Samsung, görünüşe göre Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü ile de uyumlu hale getirerek bu akıllı saati aynı zamanda bir oyun kolu görevi görmesini sağlamayı planlıyor.Tabiiki daha patent aşamasında olması sebebiyle bu teknolojiyi kısa süre içerisinde görmemiz mümkün değil, fakat test aşamasında alınacak başarılara göre bu teknoloji örneğin Gear S4 gibi bir akıllı saatte karşımıza çıkabilir. Fakat merak ettiğim özellikle kola doğru yansıtılacak lazer ışınlarında kıllı kola sahip olan beyler olarak ne yapacağımız noktasında merak içindeyim. Bakalım, ileride göreceğiz.

3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0