Samsung Yeni Yuvarlak Kadranlı Saatini 3 Eylül’de Tanıtacak

0
0
0
0
0
Samsung dün akşam gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinin sonunda katılımcılara ufak bir sürpriz yaparak Gear S2 akıllı saatinin de muhteşem görsellerini sundu.
Öncelikle yuvarlak ekranlı bir saat olan Gear S2, sonralıkla da son derece şık adeta bir moda tasarımcısının elinden çıkmış gibi bir duruşa ve tasarıma sahip. Her ne kadar saati bu görsellerde tüm açılardan görmek mümkün olmasa da tasarım olarak gördüğümüz şeyi beğendiğimizi çok rahat söyleyebilirim.

Bir diğer tasarım unsuru olarak metal bir kadran kullanan Gear S2’nin kayışı ise plastik malzeme gibi görünüyor.
Yuvarlak ekranında klasik bir saat görünümüne sahip olan Gear S2’nin özellikleri ile ilgili çok bir bilgi verilmemiş de olsa henüz yuvarlak biçimde sıralanmış olan uygulama ikonlarından az çok neler olduğunu çıkartmamız da mümkün.
Muhtemelen adım sayarı ve kalp ritmi sensörü bulunacak olan ve elbette çeşitli bildirimleri görüntüleyebileceğiniz saatin farklı fonksiyonları ile ilgili bir bilgimiz ise bulunmuyor.
İşletim sistemi olarak ise Android Wear yerine Samsung’un kendi işletim sistemi olan Tizen’i tercih eden Gear S2, Berlin’de 3 Eylül’de IFA kapsamında gerçekleştirilecek bir Samsung lansmanı ile tanıtılacak ve o zamana kadar edindiğimiz bilgileri biz de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0