Samsung Gear S2 Türkiye'de Satışa Sunuluyor!

0
0
0
0
0
Samsung'un Android tabanlı akıllı saati Gear S2, sonunda Türkiye'ye geliyor.
Yaklaşık 2 ay önce IFA 2015 kapsamında tanıtılan ve bizimde sizlere detaylı bir şekilde anlattığımız Samsung'un yeni nesil akıllı saati Gear S2, sonunda Türkiye'de pazarına adım atmaya hazırlanıyor.

Son derece şık bir tasarıma sahip dönebilen kadran çerçeveli akıllı saat, hem Samsung cephesinin Apple'a karşı, hem de Android cephesinin iOS'a karşı akıllı saat konusundaki en iddialı hamlesi olarak lanse edilmekte.Özellikle Uzakdoğu ülkelerinde satışa sunulmasının ardından müthiş bir satış rakamı yakalayan saatin, Android kullanıcı sayısındaki fazlalık ve Apple Watch'a oranla fiyatının daha uygun olması sebebi ile Türkiye'de de başarılı bir satış döneminden geçmesi bekleniyor.

Samsung Gear S2, Kasım ayının sonlarına doğru ülkemizde resmi olarak satışa sunulmuş olacak. Spor ve klasik olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkacak saatin bir 3G özelliği barındıran modelini ise henüz Türkiye için mevcut değil. Gear S2'nin spor modeli 899 TL'den, klasik modeli ise 999 TL'den satışa sunulacak.Samsung Gear S2'nin özellikleriden ve yapabildiklerinden detaylı bir şekilde bahsettiğimiz videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu arada Gear S2'nin iPhone ile birlikte de kullanılabileceğini belirtelim (bu konuyla ilgili gerekli detaylara da bu haberimizden ulaşabilirsiniz).
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0