Samsung'un Yeni Akıllı Saati Gear S3 Yıl Sonunda Geliyor!

0
0
0
0
0
Samsung'un geçtiğimiz sene IFA 2015 fuarında tanıttığı yuvarlak çerçeveli akıllı saati Gear S2'nin yeni modeli de IFA'da geliyor.
Samsung'un geçtiğimiz sene IFA'da tanıttığı yuvarlak akıllı saati Gear S2, oldukça beğenilmiş ve fazlasıyla ilgi görmüştü. Bu konuda oldukça memnun olan Samsung, IFA 2016'da da bu modelini yenileyecek.

Eylül ayında yapılacak olan Berlin'deki fuarda tanıtılacak Gear S3'ün bir de söylentilere göre lüks bir modeli daha olacak. Bu modelin 2017'de tanıtılması beklenirken ilk olarak Gear S2'ye önemli yenilikler getirilmiş versiyonu diyebileceğimiz Gear S3 ön plana çıkacak.Hatta bu yeni lüks modelin Baseworld 2017 etkinliğinde tanıtılacağı söylenirken, lükslük konusunda Apple Watch Edition modeliyle kapışacak "süper lüks" kategorisinde olacağı konuşuluyor. Bunu ise lüks takı üreticilerinden olan De Grisogono'nun hazırlayacağı belirtilmekte. Çünkü bizzat bu firmaya ait bir yetkili ağabeyimizin belirttiği "IFA 2016'da tanıtılacak olan Gear S3'e özel ve 15.000 Dolar değerinde süper lüks versiyon hazırlayacağız" sözü ile hem bu modelin yüksek fiyatla satılacak bir versiyonunun çıkacağını, hem de Gear S3'ün IFA'da tanıtılacağını öğrenmiş oluyoruz.

Ancak şu anda Samsung Gear S3 hakkında bir detay bilinmiyor. Yine yuvarlak bir çerçeveye sahip olması beklenilen saatte ciddi geliştirmelerin olması muhtemel.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0