Samsung VR İçerikleri İçin Önemli Bir Adım Attı

1
0
0
0
0
Teknoloji devi Samsung, VR içerikleri sunduğu servisi Milk VR'ın adını Samsung VR olarak değiştirdi ve Gear VR sahibi olmayan Samsung kullanıcıları için de kullanıma sundu.
Gear VR adını verdiği sanal gerçeklik başlığıyla mobil cihazlarda sanal gerçeklik teknolojisinin kullanımını yaygınlaştırmayı başaran Samsung, VR içerikleri sunduğu platformunda önemli bir değişikliğe gitti. Samsung Gear VR kullanıcıları için Milk VR servisinde sanal gerçeklik içerikleri sunan şirket, Milk VR servisinin adını Samsung VR olarak değiştirdi.

Sadece isim değişikliğiyle yetinmeyen Samsung aynı zamanda platforma yeni bir özellik ekledi ve daha geniş bir kitle için bu servisi kullanıma sundu. Böylelikle Samsung VR servisi sadece Gear VR sahipleri tarafından değil, tüm telefonu destekleyen Samsung Galaxy serisi kullanıcıları tarafından indirilebilecek.Ayrıca Samsung VR artık 360 derece videoları da destekliyor. Böylelikle Samsung VR üzerinden 360 derece videolar indirebilecek ve izleyebileceksiniz. Samsung'un sunduğu 360 derece videolar dışında Gear 360 ile kendi çektiğiniz videoları da yine Sasmung VR platformundan izleyebileceksiniz.

Eğer bir Samsung akıllı telefon sahibiyseniz ve sanal gerçeklik başlığı kullanıyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Google Play Store'a giderek Samsung VR hizmetini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Güncelleme: Uygulama henüz ülkemizde kullanıma sunulmuş değil. Sunulduğunda sizleri bilgilendireceğiz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0