Samsung Yeni Bir Sanal Gerçeklik Gözlüğü Üretecek

0
0
0
0
0
Samsung Yeni Bir Sanal Gerçeklik Gözlüğü Üretecek
Mart ayında Galaxy S6 ve S6 Edge’in tanıtımını gerçekleştiren Samsung, bu cihazlarla uyumlu yeni bir sanal gerçeklik gözlüğü üretileceğinin de sinyalini vermişti.
Dün akşam Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus modellerinin yanında bu sanal gerçeklik gözlüğünün de tanıtımının yapılması bekleniyordu; ancak sahneye yeni bir Gear VR çıkmadı.

Diğer taraftan firmadan gelen bilgilere göre bu durum yeni Gear VR’ın iptal edildiği anlamına da gelmiyor.

Samsung’un CEO’su JK Shin’in belirttiğine göre üçüncü nesil Gear VR yakın bir gelecekte meraklıları ile buluşacak ki Samsung’un bu yeni cihazı Eylül ayının başında Berlin’de gerçekleştirilecek ve Samsung Gear S2 akıllı saati de göreceğimiz IFA 2015 etkinliğinde tanıtması muhtemel.

Yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü olacak olan Gear VR, Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus ile de uyumlu olacak ve bir önceki iki modelin aksine 199 değil, 200 küsür Dolar olarak fiyatlandırılacak; ancak elbette fiyat konusunun firmadan onaylanması gerekiyor.

Aşağıdaki videoda Galaxy Gear VR’ın Note 4 için hazırlanmış olan tanıtım videosunu izleyebilir, Eylül’de tanıtılması beklenen yeni nesil Gear VR hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0