Shazam'a Android Wear Desteği Geldi

0
0
0
0
0
Bilmediğiniz şarkıları size bulduran Shazam artık Android Wear desteği sayesinde kısa sürede merakınızı giderebilecek.
Son dönemlerin gözde teknolojisi giyilebilir teknolojilerden en önemlisi olarak gösterilen akıllı saatler, Apple Watch ile tekrar bir popülerlik kazandı. Apple'ın hamlesinden önce Android tarafında oldukça farklı ürünler sunan bu akıllı saatlerin ortak noktası ise kısa süre önce 5.1.1 sürümüne güncellenen Android Wear işletim sistemi olarak dikkat çekiyor.

Apple Watch'taki birçok araç ve uygulama desteğine cevap vermek için çalışmaları hızlandıran Android Wear'a son olarak Shazam'dan da bir destek geldi.Shazam'dan gelen açıklamayla resmi olarak desteği alan Android Wear ile telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan merak ettiğiniz şarkıyı bulabileceksiniz. Spotify ve Rdio desteği de sunan bu uygulama dinlediğiniz şarkının sözlerini de saatiniz üzerinden gösterebilecek.

Kısacası telefonda bulunan neredeyse tüm özelliklerini akıllı saatinize getirecek olan Shazam, Google Play'deki Shazam uygulamasını gğncelleyerek akıllı saatinize entegre edebilir, gittiğiniz mekanlardaki hoşunuza giden şarkıları kolayca bulabilirsiniz.
 
  Shazam Tüm Mobil Platformlar İçin İndir

Kaynak: Shazam
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0