Sony SmartWatch 2 Yeni Güncellemesine Kavuştu!

0
0
0
0
0
Sony'nin ikinci nesil akıllı saati olan Sony SmartWatch 2'ye güncelleme geldi.

Daha önce BU KONUDAN bahsettiğimiz Android Wear güncellemesi ile Android Wear işletim sistemini kullanan akıllı saatler Lollipop güncellemesine kavuşmuştu. Bu güncellemeden nasibini alan Sony SmartWatch 3'te kullanıcılarını sevindirmişti. Ancak Sony marka akıllı saatlerini kullanıp güncelleme alanlar sadece SmartWatch 3 kullanıcıları değil. Geçen sene tanıtılan ve ülkemizde de ilgi gören, Android Wear daha ortada olmadığı için kendine has bir işletim sistemi bulunan SmartWatch 2'yi unutmayan Sony, yeni bir güncelleme ve yeni özellikler ile Android Wear'a sahip olmayan kullanıcılarını da sevindirecek.İşte Sony SmartWatch 2'ye gelen güncelleme ile değişecekler listesi:
 

 Sony SmartWatch 2'ye Gelen Güncelleme Değişiklikleri


- Daha Geniş ve Yeni Saat Arayüzleri (Telefondaki Uygulama Üzerinden Seçim)
- Uygulama Dizilimini İsteğinize Göre Yeniden Düzenleme
- Titreşimde İyileştirme
- "Rahatsız Etme" Özelliği (Ayarlar Sekmesine Eklendi)
- Uygulama Üzerinden Saate 3 Ayrı Arayüz Ekleme ve Bu Arayüzler Arasında Sağa-Sola Kaydırma İle GeçişBu özellikler ile daha da iyi bir duruma gelen Sony SmartWatch 2 şu anda ortalama 350TL-500TL arasında değişen fiyat aralığı ile Android Wear'a rağmen alınabilirliğini korumayı amaçlamış.

Güncellemenin her cihaza iletilmesi biraz zaman alacaktır fakat Sony SmartWatch 2'ye sahipseniz arada güncelleme kontrolü yapmanızda fayda var.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0