Sony Yeni Akıllı Saati Wena İçin Kitle Fonlama Kampanyası Başlattı

0
0
0
0
0
Sony Yeni Akıllı Saati Wena İçin Kitle Fonlama Kampanyası Başlattı
SmartWatch ile birkaç yıl öncesinde akıllı saat pazarına ilk adım atan büyük isimlerden olan Sony, yeni akıllı saati olması planlanan Wena için, kendi kitle fonlama sisteminde bir kampanya başlattı.
Wear Electronic Naturally” adı ile anılan bu akıllı saat, geleneksel bir kol saatine çok daha yakın bir tasrıma sahip ve üç temel özellik barındırıyor: NFC bağlantısı sayesinde Japon Felica standartlarına bağlı, ödeme yapabileceğiniz bir dijital cüzdan, kayışındaki LED ışıkları ve titreşimi sayesinde bildirim alabileceğiniz bir asistan ve egzersizlerinizi takip edebileceğiniz bir fitness tracker; ancak ilginçtir ki bu uygulamalar sadece iOS cihazlar ile uyumlu olarak çalışacak.

Temelde kadranı sadece bir saat olan ve akıllı unsurlarını kayışında bulunduran iki farklı model ile piyasaya çıkacak olan Wena’nın Chronograph modeli zamanı, saat, dakika ve saniye olarak gösteren 3 farklı yüze sahipken Three Hands modeli tek bir saat kadranı barındırıyorve Three Hands’in saat kısmı 3 yıl boyunca saati gösterirken Chronograph modeli 5 yıl boyunca aralıksız zamanı göstermeye devam ediyor. Saatin akıllı özelliklerini barındıran kayışın bataryası ise 1 hafta boyunca şarj edilmeden size bildirim göndermeyi sürdürecek.

Her ikisi de 42 milimetrelik çapa sahip yuvarlak kadranlar barındıran modellerin fiyatın ise 287 Dolar ile 576 Dolar arasında değişecek.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0