Star Wars Temalı Efsane Saat ve Efsane Fiyatı!

1
0
0
0
0
Star Wars'un hem yeni filmine, hem de yeni oyununa artık sayılı günler kalmışken Devon'dan gelen Star Wars temalı saat aklımızı başımızdan aldı!
Son günlerde gerek sinema sektöründe, gerekse oyun dünyasında popüler olan tek birşey var; Star Wars. Efsane film serisi hem yeni filmiyle force’u yeniden uyandırmaya geliyor, hem de yıllardır doğru düzgün bir Star Wars oyununa kavuşamayan oyun severlerin hasretini dindirmeye.

Star Wars yeniden bu denli popüler olunca da filmin imzasını taşıyan pek çok farklı kategoriden ürün raflardaki yerlerini almaya başladı. Ancak haberimizde bahsedeceğimiz saat, pek öyle ‘’geek’’lere özel birşey değil. Zira Star Wars’tan bir haber olan biri bile bu saati gördüğünde şöyle bir dönüp tekrar bakacaktır.Los Angeles merkezli tasarım laboratuarı Devon tarafından geliştirilen Devon Star Wars Saati, 350 parçadan, 315 elektrik bağlantısına ve dört adet saatler için özel olarak üretilen motora sahip. Karanlık tarafın ihtişamını tam olarak yansıtan saat, elmas benzeri karbon kaplı iki adet TIE Fighter kanada da sahip.Tam anlamıyla bir elektro-mekanik harikası olan saatin bahsettiğimiz dört motoru da lityum-iyon pillerden güç almakta ve dış yüzeyi tamamen çizilmeye dayanıklı polikarbonat kristal korumalı.Tasarım olarak tahmin edebileceğiniz gibi Darth Vader’dan esinlenilen saat, Ekim ayının sonunda satışa sunulacak. Ancak ortada iki sorun var; birincisi saatten sadece 500 adet üretilecek olması, ikincisi ise 28,500 dolarlık etiket fiyatı… Bu efsane saati detaylı incelemek isteyenleri şöyle alalım.


Kaynak: RobbReport
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0