Voleybol Odaklı Akıllı Saat: Swatch Touch Zero One

1
0
0
0
0
İsviçre merkezli dünyaca ünlü saat markası Swatch, bu zamana kadar yaptığı farklı projelerle kullanıcıların beğenisi kazanmayı başarmıştı. Bu başarılara bir yenisini daha eklemek isteyen şirket, dokunmatik ekran özelliğine sahip olan ilk göz ağrı Swatch Touch Zero One ismindeki akıllı saati teknoloji dünyasına tanıttı. 
İsviçre merkezli dünyaca ünlü saat markası Swatch, bu zamana kadar yaptığı farklı projelerle kullanıcıların beğenisi kazanmayı başarmıştı. Bu başarılara bir yenisini daha eklemek isteyen şirket, dokunmatik ekran özelliğine sahip olan ilk göz ağrı Swatch Touch Zero One ismindeki akıllı saati teknoloji dünyasına tanıttı. 

Plaj voleybolu odaklı yapısıyla piyasadaki yerini alacak olan cihazın, 4 yıl önce kullanıma sunulan Swatch Touch ile benzer özellikleri bulunuyor. Swatch Touch Zero One, topladığı verileri akıllı telefonlara aktarabiliyor ve bu özelliği sayesinde voleybolcunun uygulama aracılığıyla tüm bilgileri görüntülemesini sağlıyor. Ayrıca katedilen mesafeyi ölçme, topa vuruş gücünü gösterme ve su geçirmez yapısıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 
 

Diğer rakiplerine hiç bulaşmayarak kendine farklı bir yol açan saatin 160 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Cihazın kesin çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0