TAG Heuer'den Dünyanın En Pahalı Android Wear'ı

0
0
0
0
0
Android Wear'lar her zaman uygun fiyatları ile gündeme gelmişlerdir ancak bu sefer durum farklı.
Son derece lüks saatler üreten ve gerek materyal ve teknik donanım unsurları ile gerekse görsel sunumu ile sektörün en iyilerinden bir olan TAG Heuer, artık eşsiz bir başarıya daha sahip.

Android tabanlı işletim sistemine sahip olan, yani daha yaygın tabiri ile Android Wear bir saat üreten TAG Heuer'in cihazı, dünyanın en pahalı Android Wear saati olmayı başardı.''Connected'' isimli saat, 1.6GHz Intel Atom işlemciye, 1GB RAM'e ve 4GB depolama alanına sahip. Bunların dışında 410mAh bataryaya sahip olan Connected, bu özellikleri ile piyasada bulunan çoğu Wear cihazından daha hızlı çalışmakta.

Bunun dışında saatin öne çıkan diğer özellikleri şu şekilde; 360x360 çözünürlüğünde 240ppi, 46mm'lik translektif LCD safir kristal ekran, 12.8mm incelik, 52 gram ağırlık, kablosuz şarj, jiroskop, mikrofon ve IP67 su geçirmezlik sertifikası.Gördüğünüz gibi saatin özelliklerini peş peşe sıraladığımızda oldukça uzun bir liste elde ediyoruz. Zaten bu sebeple saatin etiketinde yazan fiyat şu an için piyasanın en yükseği. Evet, daha fazla uzatmandan söyleyelim; TAG heuer Connected'ın fiyatı 1500 dolar (tabii Gold Edition'ları ile 10-15 bin dolarları gören Apple Watch'tan sonra biraz az gelmiş olabilir).

Kaynak: Gizmodo 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0