TAG Heuer İlk Lüks Android Akıllı Saatini Üretecek

0
0
0
0
0
İsviçreli ünlü saat firması TAG Heuer, Intel ve Google işbirliğiyle Android Wear tabanlı yeni bir lüks akıllı saat üretecek.
Bildiğiniz gibi TAG Heuer adında lüks saat üreten bir firma bulunmakta. Pek de pahalı olan bu saatler gerek tasarım, gerekse fiyat bakımından da üst düzey olarak görülüyor.

Şimdi ise TAG Heuer firması günümüzün saatleri yerine geçeceği düşünülen akıllı saat sektörüne giriş yapıyor. Ancak şu an için pek detay verilmeyen saatin TAG Heuer markası taşıması nedeniyle hem çok lüks hem de pahalı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.Intel ve Google ile işbirliğine gidilerek üretilecek saat dolayısıyla Android Wear tabanlı olacak.Yani bir nevi Android Wear akıllı saatlerinden ilk lüks akıllı saati ortaya çıkmış olacak.

Bileşen ve yazılımların Amerika'daki Silikon Vadisi’nde hazırlanacağı söylenilen saatin üretimi ise İsviçre’de yapılacak. TAG Heuer tarzını yakalayacağı şüphesiz olan saat için Carrera modeline yapılacak değişiklikler ile bir akıllı saat üretileceği söylentisi olduğunu da belirtelim."Güzel ama ingiliççe" olan tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0