Ünlü Modacı Michael Kors, Android Wear Tabanlı Yeni Akıllı Saatini Tanıttı!

0
0
0
0
0
Ünlü Modacı Michael Kors, Android Wear Tabanlı Yeni Akıllı Saatini Tanıttı!
Moda dünyasının akıllı saat pazarına olan ilgisi sürüyor. Dünyaca ünlü modacı Michael Kors'un Android Wear tabanlı yeni saati, birbirinden etkileyici kadranları ile istendiğizde şık, istediğinzde spor görünüm sağlıyor.

Moda dünyasının akıllı saatlere olan ilgisi giderek artıyor. Dün sizlerle paylaştığımız buradaki haberimizde, dünyaca ünlü üst sınıf saat markası Hublot’un bazı modellerinde akıllı saat özelliklerine yer vereceğini duyurmuştuk. Bugünkü haberimiz ise ülkemizde özellikle çantaları ile oldukça popüler olan Michael Kors’un yeni akıllı saatine yönelik.

 Şıklık ve Teknoloji Bir Arada

Amerikalı modacının “Access” adlı yani akıllı saati, İsviçre’de gerçekleştirilen saat fuarı Baselworld 2016’da tanıtıldı. Android Wear tabanlı akıllı saatin erkek ve kadınlar için iki ayrı modeli sunuldu. Kayışları değiştirilebilen yeni saatlerin kadın versiyonunun altın kaplı ve kristal ile süslenmiş olması dikkat çekiyor. Erkek modeli ise spor görünümü ile ilgi çekiyor.

 Fiyatı ve Özellikleri Neler?

Access adlı akıllı saatlerin en büyük özelliklerinden biri de kadranının değiştirilebilmesi. “Bu özellik tüm akıllı saatlerde var” diyebilirsiniz ancak buradaki fark, tüm kadranlar Michael Kors saatlerin çizgilerinden oluşuyor. Giyim tercihine ve renklerine göre, şık ya da spor bir kadran seçimi yapılabilir. Google sesli komutları destekleyen ve uygulama bildirimlerini gösteren saatler, entegre fitness izleyici içeriyor. Sonbahar aylarında satışa çıkacak ürünün başlangıç fiyatı ise 395 dolar olarak açıklanmış durumda.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0