Uygun Fiyatlı Akıllı Bileklik: Vidonn X5

1
0
0
0
0
Bu yazımızda sizlere akıllı bileklik Vidonn X5'i tanıtıyoruz. Bu akıllı bileklik aslında akıllı saatler ile çok kolay şekilde karıştırılabiliyor. Ancak durum hiç öyle değil. Akıllı bileklikler spor yapanlar için daha ideal dururken, saatler her türlü kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Vidonn X5 ise uygun fiyatlı bir çözüm arayan spor severler için ideal diyebiliriz.
Bu yazımızda sizlere akıllı bileklik Vidonn X5'i tanıtıyoruz. Bu akıllı bileklik, aslında akıllı saatlerle çok kolay karıştırılabiliyor. Ancak durum hiç öyle değil. Akıllı bileklikler spor yapanlar için daha ideal dururken, saatler her türlü kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Vidonn X5 ise uygun fiyatlı bir çözüm arayan spor severler için ideal diyebiliriz.

İçinde Bluetooth 4.0  teknolojisi ile gelen bilekliğin, OLED ekranı bulunuyor. Akıllı bileklik bizim yürüdüğümüz, koştuğumuz mesafeyi aklında tutabiliyor. Ayrıca yaktığımız kalori ve uykumuzun kalitesini de ölçebiliyor.

X5 ölçtüğü bu bilgileri Apple ve Windows bilgisayarlarımızla otomatik olarak eşliyor. Aynı zamanda iPhone 4S ve üzeri telefonlar ve Android cihazlarımızla da kendini eşleyebiliyor.40mAh bir pili olan Vidonn X5'in şarjının uzun gittiğini söyleyebiliriz. Aktif kullanımda 2 haftayı rahatlıkla çıkarabiliyor.

Bilekliğin kullanışlı bir yapısı olduğunu söyleyebiliriz. Kendinen USB çıkışı olduğu için şarj ve veri aktarımı gibi ihtiyaçlarda ekstra bir usb kabloya ihtiyaç duymuyorsunuz. Aynı zamanda üzerindeki titreşim motoruyla alarm kurup etrafınızdakiler rahatsız etmeden uyanabiliyorsunuz. 18 gr ağırlığı bulunan bileklik kolunuzda rahatsız etmeyecek şekilde bulunuyor.  

Bir akıllı bileklikten bekleyebileceğimiz gibi, Vidonn X5 su geçirmiyor. Ancak bu sınır yaklaşık 1-2 metre kadar. Yani deniz, duş gibi suyla çok temas edebileceği yerlerde çıkarmanızda fayda var. Vidonn X5 için bir uygulama geliştirilmiş doğal olarak. Google Play Store ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirebildiğimiz uygulama Android için minimum 4.3 işletim sistemi istiyor. iOS için ise iOS 6.0 ve üzeri olması yeterli. Bilgisayar için olan uygulamasını da kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Yazımızın sonuna doğru yaklaşırken kısaca özetlemek gerekirse Vidonn X5 sporla arası iyi olanların tercih etmesi gereken bir bileklik. Ayrıca şık tasarımıyla da günlük kullanımda güzel bir aksesuar olarak bileklerimizi süsleyebilir.

Son olarak ürünü burada bulunan linkten satın alabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0