​X-Ray Görevi Gören Tshirt: Virtuali-Tee

0
0
0
0
0
​X-Ray Görevi Gören Tshirt: Virtuali-Tee
Giydiğiniz tshirt'ün bir x-ray görevi görmesi kadar çılgınca bir şey olabilir mi? Eğer bu Kickstarter projesi başarıya ulaşırsa olacak.
İnsan vücudunu x-ray ortamında görmek son derece ilgi çekici ve büyüleyici bir olay. Peki sizlere bu olayı bir tsihrt sayesinde telefonunuzdan ya da VR cihazınızdan yapabileceğinizi söylesem? Kulağa oldukça inanılmaz geliyor değil mi? İşte Virtuali-tee bunu gerçeğe dönüştürme amacında.

Üstünde özel bir sisteme sahip olan Virtuali-tee, mobil cihazınıza bu sistem sayesinde gerekli verileri göndererek giyen kişinin görüntüsünü x-ray olarak aktarmakta. Yani baya baya kalp atışını, ciğerleri falan x-ray şeklinde görmektesiniz.
 
Ayrıca Virtuali-tee, vücudun belirli bölgelerini yakın şekilde inceleme imkanı da sunmankta. Sistemin bir güzel özelliği de, mobil uygulamasının VR setlere uyumlu oluşu. Yani x-ray görüntüsünü VR setiniz ile de yakından inceleyebiliyorsunuz.

Bir Kickstarter projesi olan Virtuali-tee, hedefi olan 100.000 dolara ulaşabilirse Ağustos ayında 25 dolardan satışa sunulacak.

Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0