Xiaomi MI Band 2 Dokunmatik Ekranıyla Sızdırıldı

1
0
0
0
0
Xiaomi'nin çıktığı günden beri yok satan akıllı bilekliği Mi Band bize yeni modelinde bir dokunmatik ekran ve NFC gibi özellikler sunacak. 
Yaklaşık altı ay evvel test merkezimize konuk olan ve bizi kelimenin tam manasıyla büyüleyen Xiaomi'nin akıllı bilekliği Mi Band agresif fiyat politikası sayesinde kısa sürede milyonlar satmıştı. O incelememize buradan göz atabilirsiniz.

Xiaomi geçtiğimiz günlerde sızdırılan Xiaomi Mi Band 2 ile bu sektörde level atladığını gösteriyor. Sızdırılan fotoğrafta, cihazda bulunan alüminyum panel yerinde bir ekran olduğu görülüyor. Xiaomi bu konuda kullanıcılarını dinlemiş gibi gözüküyor. Zira Xiaomi forumlarında bu konu hakkında birçok konu açılmıştı.Çıktığı günden beri yaklaşık 10 milyon adet satan Mi Band, 12 Dolarlık fiyat etiketine ve 30 günü aşan (53 gün kullandık) pil ömrü sayesinde deyimi yerindeyse peynir ekmek gibi satmıştı. Weibo üzerinden sızdırılan fotoğraf sayesinde Xiaomi'nin tüketici isteklerine cevap veren yeni bir akıllı bileklik ortaya çıkardığı açıkca görülüyor.Huawei'nin Talkband B1 modeline benzeyen ürünün aynı zamanda bir bluetooth kulaklık olacağını sanmıyoruz. Ayrıca sızdırılan detaylarda Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliğinde NFC kullanacağını ve bu sayede akıllı telefonlara çok hızlı bir şekilde bağlanacağıda söyleniyor. Fakat bu detay şimdilik bir gerçeklik payı taşımıyor. Ancak NFC olursa, mükemmel olur diyebilirim.

Xiaomi bu ürürününde de agresif fiyat politikası uygularsa değil 10 milyon 50 milyon bile satabilir. Belki de akıllı saat sektörüne girebilir ve Mi Band ile yetinmeyip yeni bir akıllı saat de tanıtabilir. Hepsini ilerleyen günlerde göreceğiz ama önce şu bileklik çıksa da alsak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0