Şarj Problemini Çözen Kemer

2
1
0
0
0
Yeni üstün özelliklere sahip akıllı cihazların piyasaya çıkışı ile, belki de en çok tartışılan konular arasında şarj problemi söz konusu oldu.
Yeni üstün özelliklere sahip akıllı cihazların piyasaya çıkışı ile, belki de en çok tartışılan konular arasında şarj problemi söz konusu oldu. Elbette her ne kadar şarj sıkıntısı çeksek de, üretici firmalar bu konu hakkında bazı önlemler almaya çalışıyor.

Giyilebilir teknolojiler arasında yer alan, Nifty tarafından tasarlanan XOO isimli kemer, akıllı telefonlarınızı şarj etmeniz açısından piyasaya sunulmuş durumda.

İlk bakıldığında günlük yaşantımızda kullandığımız kemerlerden pek bi farkı olmayan XOO, tokasında 800 mAh ve kayış kısmında ise 1300 mAh olmak üzere toplamda 2.100 mAh güç sağlayabiliyor ve telefonunuzun bataryasını 3 saatte şarj etme imkanı sunuyor.


 Piyasada bulunan taşınabilir şarj ürünlerinin boyutları veya taşıma kolaylığı açısından sıkıntı yaşandığını dile getiren Nifty CEO’su Piers Ridyard, hem taşıma kolaylığı açısından, hem de günlük kişisel ihtiyacınızı da karşılayabilmeniz için XOO cihazının uyumlu olduğunu dile getirdi.Indiegogo yaklaşık olarak 28 bin dolar fon toplayan XOO cihazı, kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile piyasaya sürülürken, farklı bel ölçülerine uygun olarakta bulunmakta. Şarj sorununu ortadan kaldırmaya çalışan kemer, beklediği fonu toplayabilirse 2015 yılının Temmuz ayında 155 dolar satış fiyatı ile piyasaya sürüleceği bekleniyor.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0