Yeni Nesil Moto 360 İki Farklı Versiyon İle Geliyor!

0
0
0
0
0
Motorola tarafından üretilen ve Android dünyasının ilk yuvarlak çerçeveli akıllı saati olan Moto 360'ın yeni versiyonu iki farklı seçenek ile karşımıza çıkacak.
Geçen sene tanıtıldığında en çok dikkat çeken akıllı saat olarak gösterilen Moto 360, tam yuvarlak çerçevesi ile oldukça beğenilmişti. Tam yuvarlak çerçevesine rağmen sensörlerin konumu gereği tam yuvarlak ekrana saihp olmamasıyla eleştirilmiş olsa da oldukça güzel kullanım vaad eden Moto 360 ayrıca gelen Android Wear güncellemeleri ile işlevselliğini de arttırdı.

Tabii aradan zaman geçince klasik olarak gözlerimiz yeni ve daha güzel modelini ararken Moto 360S ve Moto 360L adını taşıyan iki yeni saat ortaya çıktı. İsim değişikliği olmayacak gibi görünen bu saatlerde Motorola'dan alışkın olduğumuz gibi model adları sabit kalacak gibi duruyor. Ancak S ve L takılıları ile de farklı ve yeni olduklarını belli edecekler.Anatel'de ortaya çıkan yukarıdaki sertifika Moto 360S modeli için görünmekte. Tam detaylı sertifikaları 360S için buradan 360L için ise buradan görebilirsiniz.

Yorumlamaya geçecek olursak S ve L takıları boyut olarak anlaşılır olması için olabilecekken (Small ve Large gibi) sanki Sport ve Luxury kelimelerin de kısaltmaları olabilecek gibi geliyor. Yani S modeli klasik bir Moto 360 olacakken L modeli lüks ve altın vs gibi değerli malzemeler içeren bir versiyon olarak karşımıza çıkabilir. Tabii bunu bizlere zaman gösterecek.

Acnak bu sefer Motorola tarafından tam yuvarlak ekran gelmesi halinde ve fiyat uygunluğu ile beraber güzel satış rakamlarını yakalayabileceğini düşünmekteyim. Son olarak Moto 360 incelememize de aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0