Yılların Efsanesi Casio, Kaya Gibi Sağlam Akıllı Saatini Satışa Sundu!

2
0
0
0
0
Yılların saat markası Casio, doğa tutkunlarına özel geliştirdiği yeni akıllı saatini satışa sundu. Zorlu koşullara dayanıklı, Smart Outdoor Watch adlı saatin detaylarına birlikte göz atalım...
Yılların saat efsanesi Casio, Ocak ayı başında duyurduğu “Smart Outdoor Watch” adlı yeni akıllı saatini satışa sunmaya hazırlanıyor. CES 2016’da görücüye çıkan ürün, doğa tutkunları ve outdoor sporcular için özel olarak tasarlanmış. Markanın diğer birçok ürünlerinde de var olan dayanıklılık ve  uzun ömürlülük gibi özellikler, yeni akıllı saatte en üst seviyeye çıkartılmış.

 Askeri Standartlarda Dayanıklılık

Android Wear platformu üzerinde şekillendirilen saat, 50 metreye kadar suya dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor. Askeri standartlarla uyumluluk gösteren özellikleri, düşme ve darbelere karşı en üst düzeyde koruma sunarken, çift katmanlı ekran teknolojisi yoğun ışık altında görünebilirlik ve güç tasarrufu sağlıyor.

 Casio Smart Watch'un Fiyatı Ne Kadar?

Cihazda birçok farklı dış spor dalına yönelik uygulamalar hazır geliyor. Bisiklet, tırmanma, trekking ya da avlanma gibi birçok outdoor spora yönelik farklı özellikler saatte yerleşik olarak geliyor. Atmosfer basıncından yükseklik ölçümüne, aktivite izleyiciden güneş saatlerine kadar birçok uygulama sporcuların kullanımına sunuluyor. Bugün ABD’de satışına başlanan ürünün fiyat etiketi 500 dolar olarak açıklanmış durumda. Casio Smart Outdoor Watch’un ABD’den sonra dünya çapında satışa çıkması bekleniyor.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0