Google Geliştirici Grupları Tarafından Düzenlenen 'Android Summer Bootcamp' Başladı!

7
2
2
0
0
Google Geliştirici Gruplarının bir araya gelerek oluşturduğu, Kotlin üzerine düzenlenen Android bootcamp eğlenceli ve eğitici webinarlar ile birbirinden renkli içeriklerle sizlerle olacak.

Geçtiğimiz yıl ilk kez Google Geliştirici Grupları tarafından düzenlenen Android Summer Bootcamp'in bu yıl ikincisi düzenlenecek. 30.000 farklı katılımcıyla düzenlenen etkinliğin detaylarına gelin birlikte bakalım.

27 Ağustos tarihinde başlayıp 5 hafta boyunca devam edecek olan etkinlikte alanında uzman geliştiriciler, eğitimler veriyor ve geliştirici adayı ve uzmanı pek çok kişiyi bir araya getiriyor.

Geliştiriciler için bulunmayacak fırsat!

android bootcamp

Android üzerine hazırlanan bir eğitim programı olan Android Summey Bootcamp, toplam 54 saatlik bir süreçte katılımcıların uygulama geliştirme alanında kendisini geliştirmesine yardımcı olan eğitimler ve aktivitelerle bu yıl da dolu dolu geçiyor. 

Eğitimler kapsamında katılımcıların Kotlin Basic, Layouts, Navigation, RecyclerView, Connect to the Internet, Build and  Interactive App, Data Persistance ve Compose Basic gibi konulara hakim olması amaçlanıyor. Android Summer Bootcamp katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

7
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
2
0
0