• Anasayfa
  • Oyun
  • Google, Rio Olimpiyatları İçin Eğlenceli Bir Oyun Serisi Yayınladı!

Google, Rio Olimpiyatları İçin Eğlenceli Bir Oyun Serisi Yayınladı!

0
0
0
0
0
Google, Rio Olimpiyatları İçin Eğlenceli Bir Oyun Serisi Yayınladı!
Google, bugün başlayan Rio Olimpiyatları 2016 için özel bir oyun yayınladı.

Google, bugün itibariyle başlayıp 21 Ağustos’a kadar devam edecek olan 2016 Rio Olimpiyatları için özel bir oyun serisi yayınladı. Android ve iOS platformları için özel olarak yayınlanan oyunda kontrol edeceğiniz karakter, meyvelerden oluşuyor. Olimpiyatlardaki spor kategorilerinden bazılarının yer aldığı oyunda koşu, tenis, yüzme, su topu gibi spor dalları yer alıyor. 

Menüleri Türkçe olduğu için herhangi bir zorluk yaşamayacağınız oyunların kontrolünü, yine ekran üzerinde gösterilen butonları kullanarak sağlayacaksınız. 

Bu arada oyunun bir mobil oyun olmadığının altını özellikle çizmek istiyorum. Uygulamanın Android ya da iOS sürümlerini (artık hangisini kullanıyorsanız) güncelledikten sonra Google tarayıcısını açtığınızda, karşınıza bir Doodle çıkacak. O Doodle’ın üzerine tıkladığınızda ise oyun, ekranınızda sanki bir mobil uygulama gibi karşınıza çıkacak. İstediğiniz spor kategorisinin üzerine dokunduktan sonra da oyuna başlamış oluyorsunuz. 

Tekrar hatırlatayım: Eğer Doodle karşınıza çıkmıyorsa, tarayıcınız henüz güncellenmemiş demektir. Yazının sonundaki bağlantıları kullanarak gerekli güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz. (Android - iOS)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0