• Anasayfa
  • GTA 5
  • Bu Yama Sayesinde GTA 5’i Düşük Sistemli PC'nizde Oynayabileceksiniz!

Bu Yama Sayesinde GTA 5’i Düşük Sistemli PC'nizde Oynayabileceksiniz!

36
10
6
6
5
Bu Yama Sayesinde GTA 5’i Düşük Sistemli PC'nizde Oynayabileceksiniz!
Bazılarınız oyunu çok bekledi ama yetersiz sistem özellikleri yüzünden oynayamadı. Geliştirilen bu yama sayesinde oyunu düşük grafiklerle oynayabileceksiniz.
GTA 5 her ne kadar birçok kullanıcı tarafından heyecanla beklenmiş olsa da bazı kullanıcılar, sistem özellikleri yetersiz olduğu için oyunu oynayamıyor. Fakat Ragnos 1997 Central kullanıcı adına sahip bir geliştirici, oyunun düşük özelliklerde oynanabilmesi için bir yama geliştirmiş. 

Bu yamayla birlikte aşağıda oyunun 30 FPS’de oynandığı bir video paylaşılmış. Oyunun oynandığı sistemin özellikleri ise şu şekilde sıralanmış: Intel Core i3 2330M 2.2GHz işlemci, Nvidia GT 520M ekran kartı, 4 GB DDR3 665 MHz RAM ve Toshiba 750 GB sabit disk.

Yayınlanan videodan da anlaşılabildiği üzere oyun düşük grafik ayarlarıyla oynanabiliyor. Fakat oyun bu düşük grafiklerle sadece ‘oynanmış olmak için’ oynanır. (şahsen bu kadar düşük olacaksa ben oynamamayı tercih ederdim, 8 bit oyunlar gibi olmuş)

Yine de ‘ben böyle oynamak istiyorum, sana ne?’ diyorsanız 31 MB büyüklüğündeki yamayı buradan indirebilirsiniz. (yamanın bir geliştirici tarafından yapıldığını, yani resmi bir tarafının olmadığını unutmayın)
 
36
10
6
6
5
Emoji İle Tepki Ver
36
10
6
6
5