GTA 6'nın Resmi Olarak Ne Zaman Açıklanacağını Gösteren Gelişme

240
29
17
16
15
Rockstar Games'in uzun zamandır beklenen oyunu GTA 6 ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Bu kez bir oyunsever, Rockstar Games'in Steam veritabanındaki aktivitelerinden yola çıkarak GTA 6'nın çıkış tarihiyle ilgili bir tahmin yürüttü. İddiaların sahibine göre GTA 6, GTA 5 Online'ın son büyük güncellemesini aldıktan sonra yani aralık ayından sonra tanıtılabilir.

Rockstar Games, yaklaşmakta olan yeni oyunu GTA 6 ile ilgili ketum davranmaya devam ediyor. Şirket bugüne dek, yeni oyunla ilgili resmi açıklamalar bir yana en ufak bir ipucu bile vermedi. Ancak oyunseverler, Rockstar Games'in her hamlesini yakından takip ediyorlar ve GTA 6'nın çıkışıyla ilgili bir bilgi yakalamak istiyorlar.

Bu kez ise bir oyunsever, Rockstar Games'in Steam'deki aktiviteleri üzerinden yola çıkarak GTA 6'nın çıkış tarihiyle ilgili bir ipucu yakaladığını düşünüyor. Aslına bakacak olursak bu oyunseverin yakalamış olduğu ipucu, fazlasıyla makul görünüyor. Elbette son söz Rockstar Games'in ancak GTA 6'nın, önümüzdeki aylarda tanıtılması muhtemel görünüyor.

GTA 6

Rockstar Games, şu sıralar Bully 2 ve GTA 6 ile ilgili çalışıyor. Çünkü şirketin devam eden projeleri neredeyse tamamlanmış durumda. Hatta Read Dead Redemption 2'nin de PC versiyonu da tamamlanmış durumda ve oyun, 5 Kasım itibarıyla bilgisayar üzerinden de oynanabilecek. Ayrıca şirket, GTA 5 Online için de büyük güncellemelerini tamamlamış durumda. Ancak Rockstar Games, aralık ayında son kez GTA 5 Online'a büyük bir güncelleme sunacak.

Daha çok Rockstar Games'in oyunlarıyla ilgili sızıntılar paylaşan Tezfunz2 kullanıcı isimli bir oyunsevere göre Rockstar Games, GTA 5 Online'ın aralık ayındaki son büyük güncellemesinin ardından GTA 6'ya hız verecek. Şirket bu bağlamda GTA 6 için daha fazla personel desteği ve kaynak sağlayabilecek. Böylelikle GTA 6, aralık ayından sonra Rockstar Games tarafından dillendirilmeye başlayacak. 

Elbette bunlar, bir iddianın ötesine geçemiyor. Çünkü Rockstar Games özellikle GTA 6 konusunda sessizliğini koruyor. Ancak GTA 6'nın gelmekte olduğu bir gerçek ve dolayısıyla da bu tarz iddiaların sürekli olarak ortaya çıkması fazlasıyla normal. Neticede bahsettiğimiz oyun, oyunseverlerin neredeyse tamamının en az bir oyununu bitirdiği bir seriden bahsediyoruz. Ancak elbette, son söz Rockstar Games tarafından söylenecek.

Kaynak : https://www.ibtimes.com/gta-6-announcement-could-be-near-hinted-devs-recent-steamdb-activity-2840561
240
29
17
16
15
Emoji İle Tepki Ver
240
29
17
16
15