• Anasayfa
  • Hp
  • Hp'den Avucunuza Sığabilecek İki Yeni Bilgisayar

Hp'den Avucunuza Sığabilecek İki Yeni Bilgisayar

0
0
0
0
0
Birçok firma Mac Mini'ye rakip ürünler çıkardı. Ancak hiçbirisi Mac Mini'ler kadar popüleritesini koruyamadı. CES 2015'te HP mini masaüstü bilgisayar işine el attığını ve bu sektöre onlarında olduğunu hepimize gösterdi.
Mac Mini'den sonra ev kullanıcıları için taşınabilir bir masaüstü bilgisayar artık sıradan bir hale gelmeye başladı. Birçok firma Mac Mini'ye rakip ürünler çıkardı. Ancak hiçbirisi Mac Mini'ler kadar popüleritesini koruyamadı. CES 2015'te HP, mini masaüstü bilgisayar işine el attığını ve bu sektöre onlarında olduğunu hepimize gösterdi.

İki yeni modelle karşımıza çıkan HP, bu modellerine Pavillion Mini ve Mini Stream isimlerini vermiş. Özellik olarak yüksek olduğunu söyleyebileceğimiz seriler, küçük boyutlarıyla ilgi odağı olmayı başaracaklar gibi duruyor.İçinde Intel işlemci barındıran bilgisayarların Windows 8.1 yüklü olarak geldiğini belirtelim. Çantanıza atıp istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bilgisayarı kullanabilmeniz için bir monitör yeterli olacaktır. 8 GB Ram ve 1 TB'a kadar HDD desteği olan bilgisayarlarda HDMI ve DisplayPort çıkışları bulunuyor. 

Bilgisayarı aldığınız zaman ücretsiz olarak 200 GB'lık OneDrive bulut depolama iki yıllığına size hediye ediliyor. 180 dolardan başlayan fiyatlar istediğiniz özellikler eklendikçe doğal olarak artacaktır. Ancak Mac Mini gözünde büyüyenler, işletim sistemine alışamam diyenler için HP Pavillion Mini ve  HP Mini Stream küçük boyutlu masaüstü bilgisayarlarda tercihler arasına konulabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0