Huawei 15 Nisan'da Özel Bir Etkinlik Yapacak

0
0
0
0
0
Huawei Watch ile önemli bir gelişme yaşayan Huawei, Şimdi de 15 Nisan'da özel bir etkinlik düzenleyecek.
Sakin fakat emin adımlarla ilerlediği görülen Huawei firması, özellikle Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı Huawei Watch ile bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Bu haberimizde bahsettiğimiz oldukça güzel olan saat, fiyat konusunda ise şaşkınlık yaratmıştı.

Burada da belirttiğimiz gibi 1.000 Euro gibi fiyat biçilen saat, mükemmel olmasına rağmen yüksek bir ücret ile alınabilecek olması birçok kullanıcının bu saatten vazgeçmesine neden oldu.

Şimdi ise 15 Nisan'da Londra'da bir etkinlik düzenleyeceğini duyuran firma, etkinlikte tanıtılacak cihaz hakkında detay vermedi.Fakat söylentilere göre bu etkinlikte tanıtılacak olan cihaz Huawei P8 olacak. Ekran, kamera ve batarya konusunda fark yaratması beklenen P8'in bu lansmanda duyurulması ile bu cihaz Huawei'nin bu seneki önemli cihazı olması da muhtemel olarak gözüküyor.Teknik özelliklerine değinecek olursak,  5.2 inç FullHD ekran ile gelmesi beklenen cihazda çift flaşlı 13MP çözünürlüğünde kamera bulunacak. Ön kamera olarak 8MP'in tercih edilmesi beklenen cihaz, 3GB RAM, 32GB depolama ve 2,600mAh batarya kapasitesi ile gelebilir. İşlemci konusunda ise Huawei'nin Kirin 930 çipsetini kullanacağını düşünülen P8, Android 5.0 Lollipop yüklü olarak tanıtılacak. Ayrıca Dolby Digital Plus ile güçlendirilmiş ses kalitesi sunması da beklenilen telefon genel olarak iyi bir kullanım vaad edecek.

Detaylarını bu etkinlik ile öğreneceğimiz cihazın tanıtım sonrasını ayrıntılı haberini de Webtekno'da bulabileceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0