Huawei'in Gizemli Telefonu Sızdı

0
0
0
0
0
Donanım konusuna gelince mükemmel işler yapan Huawei, geçen yıl bir çok ürün tanıttı. Bu yıl da aynı hızla devam eden şirket, MWC’de Huawei Watch’ı tanıtmıştı. Çinli akıllı telefon üreticisi, P8 adlı telefonunu gelecek ay tanıtacak.
Donanım konusuna gelince mükemmel işler yapan Huawei, geçen yıl bir çok ürün tanıttı. Bu yıl da aynı hızla devam eden şirket, MWC’de Huawei Watch’ı tanıtmıştı. Çinli akıllı telefon üreticisi, P8 adlı telefonunu gelecek ay tanıtacak. Biz bu telefonu beklerken Huawei’e ait olduğu düşünülen bazı telefon fotoğrafları Rusya’da sızdırıldı.

Fotoğraflara bakacak olursak eğer, ekranın nerdeyse çerçevesiz olduğunu görüyoruz. Geçen günlerde sızan LeTV X900 telefonuna benzeyen bir tasarıma sahip. Daha detaylı bakarsak eğer telefonun geçen yılın sonunda yayınlanan Huawei Honor 6 Plus’a benzediğini de söyleyebiliriz. Arka tarafı hemen hemen Honor 6 Plus ile aynı. Aynı 6 Plus gibi iki kamerayla donatılmış.Ön tarafına gelirsek, tamamen farklı bir telefonla karşı karşı olduğumuzu söyleyebiliriz. Çerçeveler oldukça ince ve telefon bazı tuşlarını ekranın altında görmek mümkün. Telefonun arka yüzünde de Honor yazısı yazdığınıda rahatlıkla görebiliyoruz. Yani sızan bu telefon, beklediğimiz P8 telefonundan çok farklı bir telefon.Ayrıca sızan bilgilere göre telefon 5 inçlik bir ekrana sahip. 64-bit 8 çekirdekli işlemci olduğu söyleniyor. Bu işlemci büyük ihtimalle Huawei’in Kirin 930 SoC adlı işlemcisi. Telefon, iki 13 megapiksel arka kameraya, ve 5 megapiksellik ön kameraya sahip. Son olarakta sızan bilgilerde, cihazın fiyatının 223 dolar ve 257 dolar arası olacağı söyleniyor.

Kaynak : AndroidHeadlines
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0