• Anasayfa
  • Huawei
  • Huawei'nin Gizli Telefonu Açığa Çıktı: Honor Cherry

Huawei'nin Gizli Telefonu Açığa Çıktı: Honor Cherry

0
0
0
0
0
Huawei'nin görselleri sızan fakat model detayları hakkında bir bilgi bulunmayan telefonunun Honor Cherry olacağı ortaya çıktı.
Çinli telefon firmalarından ve ülkemizde de yatırımda bulunan Huawei firmasına ait 2 gün önce bu haberimizde yayınladığımız görselleriyle yeni bir model hazırlığında olduğu ortaya çıkmıştı.

Model adına ait detayları bulunmayan cihazın, Mail.ru adresinde yayınlanan görselleri oldukça şık bir cihaz olacağı dışında başka bir detay içermiyordu.Bu sefer ise GSMArena adlı siteden yayınlanan daha detaylı görseller ile cihazın Huawei Honor Cherry olacağı ortaya çıktı. Teknik özellik detaylarına da yer veren site haberimizdeki beyaz cihaz yerine siyah renkli halinin görsellerini paylaşmış.Teknik özelliklerine gelecek olursak; 28nm teknolojisini kullanan ve sekiz çekirdeki Cortex-A53 işlemcisini kullanan Kirin 620 çipsetini barındıracak cihazda Mali-450MP4 grafik işlem birimi bulunacak. 4G destekli telefonda 13MP  çözünürlüğünde bir arka kamera bulunacak. 2.550mAh batarya ile ortalama 51 saatlik bir batarya süresi sunacağı iddia edilen Honor Cherry, ağır kullanımda 28 saat gibi uzun bir süre iddiası ile geleceği belirtilmiş. Ayrıca az kullanımda ise 80 saate kadar çıkabileceği de eklenmiş. (2550 ile biraz zor gibi ama, göreceğiz)İlk olarak Rusya'da tanıtılması beklenen telefon 13,000 ve 15,000 ruble arasında bir fiyata sahip olacağı belirtilmiş. (Tük Lirasına çevirecek olursak eğer "vergileri hesaba katmadan" 585TL ile 675TL arasında bir fiyata sahip olacak)

Son olarak cihazın kamerası ile çekilmiş (sonradan da kırpıldığı belirtilen) fotoğraf örneğine de aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0