• Anasayfa
  • Huawei
  • Huawei'den Son Zamanların En Sıra Dışı Tanıtım Videosu

Huawei'den Son Zamanların En Sıra Dışı Tanıtım Videosu

1
0
0
0
0
Huawei'den Son Zamanların En Sıra Dışı Tanıtım Videosu
​Huawei, son zamanların en sıra dışı tanıtım videosunu gerçekleştirdi. Videoda, siyahlar içerisindeki kapüşonlu bir adamın ışıkla olan ilişkisi gösteriliyor. Tabii buradaki ışık, Huawei’nin 15 Nisan’da gerçekleştireceği P8 isimli telefonun kamerasındaki özelliği ifade ediyor. 
Huawei, son zamanların en sıra dışı tanıtım videosunu gerçekleştirdi. Videoda, siyahlar içerisindeki kapüşonlu bir adamın ışıkla olan ilişkisi gösteriliyor. Tabii buradaki ışık, Huawei’nin 15 Nisan’da gerçekleştireceği P8 isimli telefonun kamerasındaki özelliği ifade ediyor. 

Işıktaki güzelliği yakala’ mottosuyla yayınlanan videoda, muhtemelen Huawei P8’in mevcut kamerasının geliştirilmiş ışıklı çekim özelliği sayesinde düşük ışıklı ortamlarda bile en iyi çekimin yapılabileceği ima ediliyor. Bu zamana kadar 13 megapiksel ana kameraya sahip olacağı söylenen Huawei P8, geliştirilmiş sensörlerle birlikte çok daha üst düzey kamerayla gelebilir. (en azından videodan bunu çıkardık) Ayrıca cihazın 6.6 mm gibi çok ince bir gövde yapısında olacağı belirtiliyor.

Cihazda Huawei’nin kendisine ait olan Kirin 935 işlemci bulunacak. Bellek olarak 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızasının olacağı iddia ediliyor. Ayrıca Huawei P8, 2600mAh gücünde bir bataryaya sahip olacak. Ekranı ise Corning’in son teknolojisi olan Gorilla Glass 4 ile korunacak.

Aşağıda Huawei’nin rakiplerine göre çok daha ilgi P8’in (kamera odaklı) tanıtım videosunu izleyeceksiniz.
 

Kaynak: GSMArena
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0