Huawei Watch İçin İnanılmaz Fiyat!

1
1
0
0
0
Oldukça şık ve premium bir görüntü sergileyen Huawei'nin akıllı saati Huawei Watch için gözlerinize inanamayacağınız bir fiyat belirlenmiş.
Bundan önceki Huawei Watch ile alakalı tüm yazdığım haberlerde şıklığıyla ve özellikleriyle övgüyle bahsetmiştim. Ayrıca Huawei'nin düşük fiyat politikasını bu saat için de uygulaması halinde çok iyi satış rakamları yakalayabileceğini de açık açık belitmiştim.

Ancak Amazon sitesinde ortaya çıkan fiyat gerçekten şoke edici olarak dikkat çekiyor. 250 Dolardan başlayan Moto 360,  315 Dolar fiyatıyla dikkat çeken LG G Watch R, gibi geçen seneki en iyi iki cihaz fiyat olarak da uygun diyebileceğimiz yapıdaydı.Bu fiyat aralığında ya da çok az daha fazla bir fiyatla gelmesi beklenen Huawei Watch ise inanılmaz bir sürpriz yaparak 1.000 Euro fiyatıyla Amazon Almanya sitesinde satışa sunuldu.

Her ne kadar "Ürün şu anda mevcut değil" yazsa da sayfadaki EUR 999,00 ibaresi şoke ediyor.Bu fiyatıyla Apple Watch'tan da pahalı olacağını düşündüğüm akıllı saat için Huawei'nin hangi kafayla bu fiyat politikasına gittiklerini anlamak güç.

Kendi gözleriyle görüp teyit etmek isteyenler bu ades üzerinden ilgili sayfaya gidebilirler. Ayrıca satış yapan firma Huawei'nin kendisi olarak dikkat çekiyor.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0