• Anasayfa
  • Huawei
  • Huawei Watch Hakkında İlk Görsel Ortaya Çıktı!

Huawei Watch Hakkında İlk Görsel Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Yarın başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde sahne alacak firmalardan olan Huawei, kendi tarafındaki en önemli cihazı olacak Huawei Watch'un görseli ortaya çıktı.
Bildiğiniz gibi yarın mobil teknolojiler açısından bu sene itibariyle ne kadar ileri gittiğimizi gösterecek Mobil Dünya Kongresi başlıyor. Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgiler, açıklamalar ve sızıntılardan yola çıkarak hazırladığımız tanıtılacak bilinen tüm cihazların listesine ve beklenen/kesinleşen özelliklerine bu haberimizden bakabilirsiniz.

Fakat sadece Samsung'un S6 tanıtım görsellerine benzeyen birkaç görsel dışında hiçbir detayı bulunmayan Huawei'nin saati, etkinlikten bir gün önce ortaya çıktı.

Bu haberimizde sizlere ilettiğimiz Huawei'nin akıllı saat tanıtma ihtimali böylece kesinlik kazanıyor.Bu billboard görseliyle ortaya çıkan Huawei Watch, gerçekten şık ve güzel bir görünüme sahip olacağı anlaşılıyor. Kısa süre önce tanıtılan LG Watch Urbane modeliye yarışacağı anlaşılan saat hakkında teknik detaylar bilinmiyor. Fakat artık öğrenmemize de çok kısa bir zaman kaldı.

Yarından itibaren başlayacak yeni mobil cihaz yağmurunu Webtekno üzerinden takip ederek yeni tanıtılacak tüm cihazlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0