İnsanların Uçmasını Sağlayan JetPack'ler Önümüzdeki Yıl Satışta!

3
0
0
0
0
İnsanların Uçmasını Sağlayan JetPack'ler Önümüzdeki Yıl Satışta!
GTA San Andreas ile birlikte bir neslin hayali olan JetPack'ler 2017 itibariyle seri üretimde ve satışta olacak.

GTA San Andreas oynarken muhtemelen "ROCKETMAN" hilesiyle JetPack almış ve bu JetPack gerçek olsaydı nasıl olurdu diye düşünmüşsünüzdür. Şimdi ise bu hayal 250.000 dolar karşılığında gerçek oluyor.

Daha önceden JetPack'lerin prototipleri bulunurken ve böyle bir cihazı üretmek çok maliyetli bir durumken Avusturalyalı JetPack Aviation isimli firma, bu teknoloji harikası ürünleri seri üretime geçiriyor.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre seri üretimine yakında başlanacak ve testleri tamamlanan JetPack'ler, 2017 yılının ilkbahar mevsimi itibariyle satışa sunulacak. Bu cihazı satın almak isteyen kişiler ciddi bir eğitime alınacak ve eğitim sonucunda JetPack kullanım izni alarak keyifle uçabilecek.

Peki JetPack'ler ne kadar yükseğe çıkabiliyor?

JetPack'ler her ne kadar olağanüstü bir teknoloji harikası olarak görünse de onların da bir sınırı var. JetPack Aviation firmasının 250.000 dolardan satışa sunacağı JetPack modeli 305 metre yüksekliğe kadar çıkabiliyor ve 10 dakika boyunca havada kalıyor. Ancak bu durum ortam koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Tam anlamıyla teknoloji harikası olan bu ürünün Londra'da test edildiği anı aşağıdan izleyebilirsiniz:

3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0