Instagram'a Materyal Dizayn Getiren Uygulama: Imagine

0
0
0
0
0
Android 5.0 Lollipop ile gelen "Materyal Dizayn" anlayışına uygun olarak değişen uygulamalara daha eklenmemiş olan Instagram için bu tasarım anlayışına uygun bir istemci uygulaması gelişltirildi.
Android'e gelen Lollipop adlı 5.0 güncellemesi sonrasında "Materyal Dizayn" denilen yeni bir sade tasarım anlayışı ortaya çıkmıştı. Birçok uygulama da yavaş yavaş buna ayak uydurmaya başladı.

Ancak daha buna uymayan uygulamalar da bulunuyor. Bunlardan biri olan Instagram için Materyal Dizayn anlayışını kazandıran bir istemci uygulama yayınlandı.Imagine for Instagram adlı uygulama ile isteyen kullanıcılara Instagram keyfini Android'in Materyal Dizayn anlayışıyla sunuyor.Imagine Apps tarafından geliştirilen bu istemci ile Instagam'ı daha farklı ve daha sade bir tasarım ile kullanabilirsiniz. Tıpkı diğer istemciler gibi bir zararı olmayan Imagine for Instagram uygulamasının bir ücretsiz bir de ücretli olarak iki farklı seçeneği bulunuyor.

Ücretsiz versiyonu size Instagram'ın tüm özelliklerini sunarken bir de reklam eklemekte. (E adam o kadar uğraşıp yapmıuş bir zahmet olsun)Paralı versiyonunda ise 5.99TL ödemeniz karşılığında reklamları kaldıran uygulama ayrıca birden fazla Instagram profili eklemenize de olanak tanıyor. Fakat bu eklenen yeni profillerde sadece görüntüleme yapabiliyorsunuz. Yani paylaşım yapamadan sadece profile geçerek o profile ait ana sayfayı ve profiller vs görebilmektesiniz.

Bununla kalmayarak ayrıca "Yakındakiler" bölümü ile sizin yakın bölgelerde paylaşılan fotoğrafları gösteren bu versiyonda bir de Instagram resimlerini paylaşma özelliği de bulunuyor.

Eğer siz de Instagram keyfini Materyal Dizayn ile birleştirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan uygulamaya ulaşarak indirebilirsiniz.
 
  Imagine for Instagram Free [ÜCRETSİZ]

 
  Imagine for Instagram [5.99TL]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0