Instagram'a Birden Fazla Fotoğraf Ekleme Özelliği Geldi

0
0
0
0
0
Instagram'da artık birden fazla fotoğraf paylaşımı ve bağlantı ekleme özelliklerine kavuştu.
İlk ortaya çıktığı andan beri fotoğraf çekilme alışkanlıklarımızı değiştiren sosyal medya platformu olan Instagram, kazandığı birçok özellikle artık günümüzde neredeyse her akıllı telefon kullanıcısının günlük işleri arasındaki yerini buldu.

Ancak son gelen özellikle beraber artık Instagram üzerinden aynı anda birden fazla fotoğraf eklenebilecek. Aynı zamanda direkt olarak bağlantı verilebilme özelliği de eklenen uygulama şu an için sadece markalara yönelik bir çalışma olarak düzenlenmiş.İlerleyen zamanlarda normal kullanıcılara da açılma ihtimali olan bu özelliğin bilinen markaların ürün tanıtımlarını ve o ürün ile ilgili sayfaya yönlendirmeleri kolaylaştırılmış. Aynı zamanda videodaki örnekte de olduğu gibi sosyal yardım kuruluşlarına ait Instagram hesapları aracılığıyla aynı şekilde bağış da toplanabilecek.

Fakat her ne kadar Instagram'ın video ile örneklediği durum bağış için gibi görünüyor olsa da bu durumu altta alta reklam geliri olarak düşünülerek ayarlandığını düşünmemek elde değil.Şu anda tüm kullanıcılar için bu özelliğin kullanılıp kullanılmayacağı belli olmasa da kesinlikle getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü eminim sizlerinde güzel bir gün ya da gece geçiren arkadaşlarınızın ardı ardına paylaştıkları 7-8 fotoğraf da canınızı sıkıyordur. (Hani bilirsiniz, mobil internetini bitirmiş arkadaşlarımız evlerine döndükleri zaman, o gün çektikleri bütün fotoğrafları hemen yüklemek ister. Bir de bu arkadaşınız adım başı fotoğraf çekme meraklısı ise vay halinize.)

İşte bu hizmetin de normal kullanıcılara sağlanması halinde, arkadaşlarımız tek bir paylaşım yaparak tüm fotoğraflarını ekleyebilir, bizler de o gün neler yaptıklarını tek bir paylaşım üzerinden -tabi merak ediyorsak- fotoğrafları geçerek görebileceğiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0