Instagram @Music Profili ile Farklı Bir Deneyim Sunacak

0
0
0
0
0
Instagram, sanatçıların en çok kullandıkları programlardan biri haline gelmesinin ardından bugün @music adlı resmi bir profil açarak müzik konusunda farklı bir deneyim yaşatacak.

Artık birçok kişinin önemli anlarını atmak zorunda olduğu platform haline gelen Instagram, sanatçı camiasında da oldukça yoğun olarak kullanılmakta. Sevenleriyle iletişim konusunda Facebook, Twitter gibi yerlerden çok daha fazla iş yapan Instagram bu duruma farklı bir bakış açısı getirdi.

Bugün duyurulan @Music adlı profil ile sanatçılar ve müzik konusunda farklı resim ve videolar ile sevdiğiniz bu ünlülere daha yakın olmanızı sağlamayı amaçlamakta. Bir nevi "Sahne Arkası" gibi işleyecek olan bu profil aynı zamanda yeni çıkmış ve kendi bölgesinde yükselişe gelen sanatçılara da yer vererek yeni keşifler yapmanıza yardımcı olacak.Ayrıca bilindik sanatçıların da farklı yönlerini, yeni albüm ya da konser hazırlıkları gibi detayları bizlere aktaracak olan @music, aylık da etiket (hashtag) etkinlikleri yapacak.  Başka detayın verilmediği bu yeni profil özellikle ünlü profilleri takip etmeyi seven çevre tarafından oldukça ilgi görebilir.Daha ortaya çıkalı 4-5 saat olan bu Music profili şimdiden 15k takipçi sayısını aştı. Bakalım Instagram'ın bu projesi daha fazla ilgi görüp Instagram dünyasında önemli bir yer ve farklılık sunabilecek mi.

Merak edenler ve takip etmek isteyenler; @Music

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0