Son Güncellemeyle Birlikte Instagram'a Bazı Yenilikler Geldi

1
0
0
0
0
​Instagram, gelen güncellemeyle birlikte bazı yenilikleri de kullanıcılarına sunmuş oldu. Instagram’ın blogu üzerinden yayınlanan güncelleme, AppStore ve Google Play’de yerini aldı.
​Instagram, gelen güncellemeyle birlikte bazı yenilikleri de kullanıcılarına sunmuş oldu. Instagram’ın blogu üzerinden yayınlanan güncelleme, AppStore ve Google Play’de yerini aldı.
 
Instagram’a gelen ilk yeni özellik, kullanıcıların çevrelerini daha da genişletmesi için çıkan Discover (keşif) bölümünde yapılan geliştirme.
 
Güncellemenin olmadığı versiyonda, sadece çevrenizdeki ve ülkenizdeki popüler fotoğrafları görebiliyorsunuz. Artık bu fotoğraflarla birlikte, takip edebileceğiniz kişileri de görebileceksiniz. Bu şekilde çok daha fazla kişinin birbiriyle takipleşmesi amaçlanıyor. (bir nevi Facebook’un mantığını gütmüşler)
 
Gelen en büyük yeniliklerden bir tanesi de, fotoğraflarınızı yayınladıktan sonra tekrar düzenleyebiliyor olmanız. Tabi bu yenilik fotoğrafın filtre özelliklerini değiştirmek anlamına gelmiyor. Fotoğrafın altına yüklediğiniz metinleri düzeltip yeni hashtag’ler girebilir, fotoğrafı yükledikten sonra dahi bir lokasyon ekleyebiliyorusunuz.
 
Bunların dışında Instagram’ın tasarımsal anlamda ufak bir değişiklik yaptığını da görüyoruz. iOS için çıkan 6.2 versiyonunu buradan, Android için olan 6.10 versiyonunu da buradan edilebilirsiniz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0