Instagram'daki İstemediğiniz Yorumları Engelleyin!

0
0
0
0
0
Instagram’da bazen sizi rahatsız eden yorumlar olabiliyor. Arkadaşınız için eğlenceli olsa da siz içinizden ‘şunun yazdığına bak arkadaş’ diyebiliyorsunuz ve bu yorumu maalesef silemiyorsunuz. 
Instagram’da bazen sizi rahatsız eden yorumlar olabiliyor. Arkadaşınız için eğlenceli olsa da siz içinizden ‘şunun yazdığına bak arkadaş’ diyebiliyorsunuz ve bu yorumu maalesef silemiyorsunuz. Ya da hiç tanımadığınız birisi fotoğrafınızın altına ağzına ne geldiyse saydırıyor fakat yine yapabileceğiniz bir şey olmuyor. İşte bu can sıkıcı durumları ortadan kaldırmak için İstanbul merkezli Kasaba Bilgi Teknolojileri tarafından bir uygulama geliştirildi. Uygulamanın adı Spotless.

Spotless’e, fotoğrafınızın altında istemediğiniz kelimeleri filtreye ekliyorsunuz. İçerisinde bu kelimelerin geçtiği bir kelime olduğunda yorum otomatik olarak kaldırılıyor. Fakat yorumu atan kişinin arkadaş listenizde olmaması gerekiyor. Eğer yorumu atan kişi arkadaş listenizdeyse yorum kaldırılmıyor.

iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak şuradan indirebileceği uygulamanın yakın bir zamanda Android ve WP kullanıcıları için de çıkmasını bekliyoruz. (temennimiz o yönde yani)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0