• Anasayfa
  • Instagram
  • Instagram’a İki Yeni Yaratıcı Araç ve Fotoğraf Filtreleri Eklendi

Instagram’a İki Yeni Yaratıcı Araç ve Fotoğraf Filtreleri Eklendi

0
0
0
0
0
​Dünyanın en büyük sosyal fotoğraf paylaşım ağı Instagram’da bildiğiniz gibi fotoğraflar üzerinde istediğiniz şekilde oynamalar yapabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde bulunan filtreleri kullanarak sade bir görüntüsü bulunan fotoğraflarınızı çok daha doygun bir hale getirip paylaşımını yapabiliyorsunuz.
Dünyanın en büyük sosyal fotoğraf paylaşım ağı Instagram’da bildiğiniz gibi fotoğraflar üzerinde istediğiniz şekilde oynamalar yapabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde bulunan filtreleri kullanarak sade bir görüntüsü bulunan fotoğraflarınızı çok daha doygun bir hale getirip paylaşımını yapabiliyorsunuz. Instagram, bu filtreler arasına bazı yeni ögeler kazandırdı.

Birçok alternatifi bulunan filtreler arasına yenilerinin de eklenmesinin ardından artık fotoğraflarınız çok daha ilgi çekici hale gelecek. 

Bir de yaratıcı tarafa iki yeni araç getirildi, bu araçların adı Color ve Fade. Color, fotoğraflardaki gölge ve parlak görünümlü alanların daha kontrast olmasını sağlıyor. Fade ise renkleri biraz daha yumuşatarak daha canlı bir görünümde olmasını sağlıyor.

Aşağıda yeni eklenen yaratıcı araçların yarattığı farklılıkları gösteren görselleri göreceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0