Selfie'nin Bir Üst Versiyonu: Selfie Lapse

0
0
0
0
0
Selfie'nin Bir Üst Versiyonu: Selfie Lapse
​Artık dev teknoloji şirketleri, yeni akıllı telefonlarının ön kamerasına Selfie akımı yüzünden o kadar önem veriyorlar ki, bazı akıllı telefonların ön kamerası 10 megapiksele kadar çıkar oldu. Hal böyleyken Selfie, kendisini değişen şartlara ve teknolojiye göre uyarlayarak farklı bir yapıda daha karşımıza çıkıyor.
Artık dev teknoloji şirketleri, yeni akıllı telefonlarının ön kamerasına Selfie akımı yüzünden o kadar önem veriyorlar ki, bazı akıllı telefonların ön kamerası 10 megapiksele kadar çıkar oldu. Hal böyleyken Selfie, kendisini değişen şartlara ve teknolojiye göre uyarlayarak farklı bir yapıda daha karşımıza çıkıyor.
 
Geçtiğimiz günlerde hayata geçen Instagram uygulaması Hyperlapse sayesinde kullanıcılar, videolarını Instagram’a yükleyerek takipçileriyle paylaşabiliyordu.  Son güncellemeyle birlikte telefonunuzun ön kamerasını da bünyesine katan Hyperlapse, Selfie akımına yeni bir soluk getirdi. Time lapse videosu şeklinde selfie videosu çeken kullanıcılar, paylaşımlarına çoktan başladılar bile.
 
Aşağıda size bir Selfie-Lapse örneği veriyoruz. Selfie çekmek yerine yeni trend olan Selfie-Lapse akımına çok geç olmadan katılabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0