• Anasayfa
  • İnternet
  • 12 Yaşındaki Kız, iPhone’una El Koyan Annesini Öldürmeye Çalıştı

12 Yaşındaki Kız, iPhone’una El Koyan Annesini Öldürmeye Çalıştı

1
0
0
0
0
12 Yaşındaki Kız, iPhone’una El Koyan Annesini Öldürmeye Çalıştı
​ABD’nin Colorado eyaletinde 12 yaşındaki bir kız çocuğu, iPhone’una el koymasından dolayı annesini çamaşır suyu ile zehirleyerek öldürmeye çalıştı. 
ABD’nin Colorado eyaletinde 12 yaşındaki bir kız çocuğu, iPhone’una el koymasından dolayı annesini çamaşır suyu ile zehirleyerek öldürmeye çalıştı. 

ABC News’un haberine göre adı açıklanmayan 12 yaşındaki kız, farklı zamanlarda iki kere annesini çamaşır suyu ile zehirleyerek öldürmek istedi. 2 Mart tarihinde suyu içtikten sonra fenalaşan kadın, suyun daha sonra çamaşır suyu koktuğunu söyledi. 6 Mart tarihinde benzer bir olay daha olduktan sonra kızıyla konuşan kadın, iPhone’una el koyduğu için kızının kendisini öldürmeye çalıştığını öğrendi.


Aynı gün içerisinde hastanaye kontrol amaçlı getirilen kadının kızıyla ilgili soruşturma açıldı ve 20 Mart tarihinde gözaltına alındı.

Annenin sağlık durumunda bir sıkıntı yok, fakat kızı birinci dereceden cinayete teşebbüs etmekten dolayı mahkemede yargılanacak. (ileride evlenirsem kız çocuğu yapmamaya karar verdim)

Kaynak: HuffingtonPost
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0