• Anasayfa
  • İnternet
  • 19 Saat Boyunca PC Başında Oyun Oynayan Genç Hayatını Kaybetti

19 Saat Boyunca PC Başında Oyun Oynayan Genç Hayatını Kaybetti

4
1
1
0
0
​Çin’de bir internet kafede 19 saat boyunca bilgisayarın başından kalkmayarak World of Craft oynayan genç hayatını kaybetti.
Çin’de bir internet kafede 19 saat boyunca bilgisayarın başından kalkmayarak World of Warcraft oynayan genç hayatını kaybetti.

İnternet kafenin güvenlik kamerasında hayatını kaybeden gencin, önce şiddetli bir şekilde öksürdüğü tespit edilmiş. Kendisi gibi aynı internet kafede olan arkadaşlarının verdiği bilgilere göre 24 yaşındaki Wu Tai, şiddetli öksürüklerin ardından inleyerek koltukta yığılı kalmış. Ayrıca gencin şiddetli öksürükle birlikte ağzından kan geldiği de görülmüş.

Olay yerine gelen polis sözcüsünün ifadesine göre gencin ölüm nedeninin otopsi sonucunda belli olacağı, fakat ölümüne çok büyük olasılıkla bilgisayar başında uzun saatlerce oyun oynamasının neden olduğunu belirtildi.Uzak Doğu ülkelerinden daha önce buna benzer ölüm haberleri almıştık. Oyun oynamak çok eğlenceli, buna biz de katılıyoruz, fakat bu kadar uzun süre bilgisayar başında kalmanın ne kadar tehlikeli sonuçlar doğuracağını da acı bir şekilde görmüş olduk. Kaynak: Telegraph
4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0