• Anasayfa
  • İnternet
  • 2 Kiloluk Ayıcık Jelibona Erimiş Bakır Dökülürse Ne Olur?!

2 Kiloluk Ayıcık Jelibona Erimiş Bakır Dökülürse Ne Olur?!

1
0
0
0
0
2 Kiloluk Ayıcık Jelibona Erimiş Bakır Dökülürse Ne Olur?!
Erimiş bakırla çeşitli videolar çeken YouTube kanalı, dev bir ayıcık jelibonu harcadı.
Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, tahminen 66.000 sene durmadan izleyebileceğiniz kadar videoya sahip (tabii ki bu süre her geçen saniye artıyor). Bu videolardan bazıları son derece bilgilendirici, öğretici ve eğitici videolar. Bazıları da zaman harcamaktan başka birşeye yaramayan, eğlenceli ve her zaman görmek istediğiniz videolar. Baştan belirtmek istiyorum ki bu haberimizde her zaman görmek istediğiniz, eğlenceli ve zamanınızı öldüren bir olayın videosuna yer verdik.

YouTube'un en ünlü test kanallarından birisi olan Tito4re, erimiş bakırla çeşitli maddeleri ve cihazları yakan, tek kelimeyle garip bir kanal. Şimdiye kadar birkaç defa haberini yaptığımız bu kanal, yeni yayınladığı videosunda dev bir jelibon (en sevdiğim abur cubur) ile erimiş bakırı bir araya getirmiş. Bu videoyu çekebilmek için özel olarak sipariş ettiği 2.2 kiloluk ayıcık jelibonu kullanan Tito4re, tam 1085 derecedeki erimiş bakırı ayıcık jelibona döküyor.
 

Tahmin edebileceğiniz gibi erimiş bakır karşısında hiçbir şansı olmayan dev ayıcık jelibon, sadece birkaç saniyede yok oluyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0