• Anasayfa
  • İnternet
  • Google, 2014 Yılının En İyi Android Uygulamalarını Açıkladı

Google, 2014 Yılının En İyi Android Uygulamalarını Açıkladı

0
0
0
0
0
Google2014 yılında Android kullanıcılarının en fazla tercih ettiği bir liste yayınladı. Listede genel olarak ücretsiz uygulamaların olduğunu görsek de, araya sıkışmış bazı ücretli uygulamaların olduğunu da görebiliyoruz. 
Google, 2014 yılında Android kullanıcılarının en fazla tercih ettiği bir liste yayınladı. Listede genel olarak ücretsiz uygulamaların olduğunu görsek de, araya sıkışmış bazı ücretli uygulamaların olduğunu da görebiliyoruz.

Android uygulamalarına göz attığımızda, alışveriş sitelerinin ve haber uygulamalarının yüksek sayılarda bulunduğunu görüyoruz. Listede Shazam gibi müzik uygulamalarının yanı sıra Kaave Falı gibi eğlenceli uygulamalar da bulunuyor. Bunun dışında Swiftkey ve Evernote gibi üçünü parti klavye ve not alma uygulamalarını görüyoruz.

Bu uygulama listesinde oyunların olmadığını görüyoruz. Google Play'in en önemli platformlarından olan mobil oyunların ayrı bir liste olarak yayınlanması bekleniyor.Listede yer alan tüm uygulamalara şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0