• Anasayfa
  • İnternet
  • 2016 Yılında Facebook'ta En Çok İzlenen 10 Sanal Gerçeklik Videosu!

2016 Yılında Facebook'ta En Çok İzlenen 10 Sanal Gerçeklik Videosu!

0
0
0
0
0
2016 Yılında Facebook'ta En Çok İzlenen 10 Sanal Gerçeklik Videosu!
Bu yılın en popüler teknolojisi haline gelen sanal gerçeklik için hazırlanan ve bu yıl en çok izlenen 360 derecelik videoları listeliyoruz.
Artık iyice popülaritesini arttıran sanal gerçeklik noktasında çalışmalar devam ederken bu noktada en etkili şey ise bu sanal gerçeklik dünyası için hazırlanan ürünler haline geldi. Şu anda en fazla 360 derecelik videolar şeklinde sanal gerçeklik ürünlerinin olduğu biliyoruz. Hatta bur haberimizde belirttiğimiz gibi UEFA, Türkiye olarak da yer aldığımız Euro 2016 organizasyonunda sanal gerçeklik deneyimi de yaşatacak.

Hal böyle olunca uygulama ve oyunların geliştirilmesi uzun sürdüğü için bol bol 360 derecelik videolara sahibiz. Peki ya 2016 yılında tavan yapan 360 derecelik videolar noktasında en iyi videoları izlemek istemez misiniz? İşte sizler için hazırladığımız bu yıl yayınlanan en iyi 10 sanal gerçeklik videosu;
 

 ABC New Tarafından Hazırlanan "Kar Fırtınası Sırasında Times Meydanı"

 

 Deadpool Heryerde!

 
 

 Johan Cruyff için Camp Nou'daki Anma Töreni

 

 Game of Thrones Jeneriği

 

 Ivete Sangalo: Farol

 

 You'll Never Walk Alone!

 

 NatGeo: Kamçatka'daki Volkanik Patlama

 

 NatGero: Kamçatka'da Ayılar ile Yüzmek

 

 NatGeo: Vicrotia Şalelalesi'nde "Şeytan Havuzu"

 

 Zoolander 2 Tanıtım

 

 
Evet arkadaşlar bu videoları dilerseniz bilgisayarınız üzerinden klavye ve mouse yardımı ile izleyebilir, cep telefonlarınızdan telefonunuzun yönünü bakmak istediğiniz yöne doğru çevirebilir, ya da sanal gerçeklik gözlüğü yardımıyla bizzat bu videonun çekildiği yerdeymiş gibi takip edebilirsiniz.

Kaynak: Sosyalmedya.co
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0