Tim Cook Şok Oldu: 350 Yıllık Tabloda Ortaya Çıkan iPhone'un Sırrı Ne?

4
0
0
0
0
Apple CEO'su Tim Cook, Start Up Fest etklinliği için bulunduğu Hollanda'da bir müzeyi ziyaret etti. 350 yıllık tabloda iPhone gören Cook bu duruma çok şaşırdı.
Start up Fest etkinliği için Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da bulunan Tim Cook ilginç bir olay yaşadı. Katıldığı TV programında kendisine yönelik “iPhone ne zaman ve nerede ortaya çıkarıldı?” sorususu üzerine olayı anlatan CEO, Hollanda ulusal müzesi Rijksmuseum’u gezerken bir tablo ile karşılaştığını ve tabloda iPhone’u gördüğünü söyledi. “350 yıllık tabloda iPhone’un ne işi var?” sorusu herkes gibi Tim Cook’un da aklını kurcalamıştı. 

 Tim Cook iPhone'u Nerede Gördü?

Dün akşama kadar iPhone’un nerede ve ne zaman ortaya çıkarıldığını biliyordum ancak gördüğüm tablolardan biri beni şok etti. Artık pek emin değilim, çünkü bu tabloda bir iPhone vardı.” şeklinde espri yapan Tim Cook’un bahsettiği eser, Rijksmuseum’da sergilenen Pieter de Hooch tarafından 1670 yılında yapılmış bir tabloydu. “Man Hands a Letter to a Woman in a Hall.” isimli tabloda Tim Cook’un iPhone’a benzettiği şey aslında bir mektup. Sizce Apple CEO’su bu benzetmede haklı mı?

4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0