• Anasayfa
  • İnternet
  • 4K Çözünürlüğünde ve 360 Derece Görüntülerle Beyaz Saray Turu Yapabilirsiniz

4K Çözünürlüğünde ve 360 Derece Görüntülerle Beyaz Saray Turu Yapabilirsiniz

0
0
0
0
0
Amerika'nın başkan konutu olan ve neredeyse her Amerikan filmine konu olan Beyaz Sarayı 4K çözünürlüğünde ve 360 derecelik açıyla gezebilirsiniz.
Amerika Birleşik Devletleri'nin yönetim merkezi ve başkanlık konutu olan Beyaz Saray, dünyanın en merak edilen ve en çok bilinen yapılarından biridir. Yendex'in sunduğu Türkiye'nin tarihi yerlerini gezme durumuna benzer bir şekilde resmi Beyaz Saray YouTube hesabı tarafından yayınlanan "360 Holiday Tour at White House" isimli video 360 derecelik açı ve 4K desteği ile size Beyaz Saray'ı gezdirecek.

360 Derece olunca Google Cardboard, Oculus Rift ve Samsung Gear VR gibi cihazlara desteği bulunan bu videoda herhangi bir sanal gerçeklik gözlüğüne gerek kalmadan klavye tuşları ya da mouse ile de gezebilmeniz mümkün.Aynı zamanda Beyaz Saray'da yapılan Noel hazırlıklarını da göreceğiniz videoda sizi adım adım belli başlı yerler gezdiriliyor ve dış ses tarafından İngilizce olarak Beyaz Saray'da bulunduğunuz konuma ait bilgiler verilmekte. Ancak dilerseniz altyazıyı açıp daha sonra ayar kısmından Türkçe'ye otomatik çevirerek bilgileri altyazı ile de rahatça dinleyebilirsiniz. Çeviri de hiç de fena değil, rahatlıkla anlayabilirsiniz. (Yani hatalı çeviriler çok az)

Oturduğunuz yerden Beyaz Saray'a giderek bir sanal gerçeklik turu yapmak için aşağıdaki videoyu önce internet hızınıza göre iyi bir kaliteye getirip dilerseniz altyazıyı açarak gezebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0