6000 Kibriti Aynı Anda Yakarsanız Ne Olur?!

0
0
0
0
0
6000 Kibriti Aynı Anda Yakarsanız Ne Olur?!
Youtube'un ünlü video yapımcılarından "The Slow Mo Guys", 6000 kibriti aynı anda yaktıkları ve 2500fps'de kaydettikleri bir video yayınladı.
Youtube, boş zamanlarınızı değerlendirmek için harika bir video platformu. Bu platformda yeni şeyler öğrenebilir, istediğiniz herhangi bir cihazın nasıl yapıldığını görebilir ya da patlama videoları izleyebilirsiniz.

Youtube'un ünlü video yapımcılarından The Slow Mo Guys, cisimlerin kırılmasını, patlamasını, dökülmesini, sıçramasını ve çarpmasını yüksek hızlı kameralar yardımı ile kayıt altına alıyor ve kendi kanallarından yayınlıyorlar. 6 milyondan fazla Youtube abonesi bulunan The Slow Mo Guys, son olarak 6000 adet kibritin aynı anda yakıldığı bir video paylaştılar. Kibritler hızlıca yansa da yüksek hızlı kameranın ilginçleştiremeyeceği hiçbir şey yok.
 

Oldukça eğlenceli videoların bulunduğu bu Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Genç arkadaşlarımız için belirtmekte fayda var, bu videolar profesyonel ekipmanlar kullanılarak profesyoneller tarafından gerçekleştiriliyor yani lütfen denemeye kalkmayınız. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0