8 Yaşında Ama Yılda 1,3 Milyon Dolar Kazanıyor

1
0
0
0
0
8 Yaşında Ama Yılda 1,3 Milyon Dolar Kazanıyor
​8 yaşındaki bir çocuktan ne bekleyebilirsiniz? İşte okuluna gitsin, çocuklarla top oynasın, alsın aline tableti Angry Birds oynasın falan değil mi? Ama işte Evan için durum böyle değil.

8 yaşındaki bir çocuktan ne bekleyebilirsiniz? İşte okuluna gitsin, çocuklarla top oynasın, alsın aline tableti Angry Birds oynasın falan değil mi? Ama işte Evan için durum böyle değil.
 
Youtube'da EvanTubeHD isminde bir kanala sahip olan 8 yaşındaki çocuk, kardeşiyle birlikte oyuncakları inceleyip test ediyor. (TAA’nın 27 yaşında yapabildiğini çocuk 8 yaşında yapmış bak, üstüne milyon dolarlar kazanıyor) Bir videosu 50 milyondan fazla izlemeye ulaşan Evan, bir de NewsWeek’e röportaj vermiş. Youtube videolarının bir yıl içerisinde Katy Perry ve Madonna’nın Youtube kanallarının izlenmesiyle aynı olduğunu söyleyen Evan’ın ne kadar başarılı olduğunu daha fazla anlatmamıza gerek yok sanırım.
 
Evan’ın EvanTubeHD kanalından yılda yalnızca 41 bin doları Youtube reklamlarından kazandığı, tanıttığı diğer ürünlerle birlikte yıllık kazancının 1,3 milyon dolar olduğu belirtiliyor.
 
Evan’ı merak ettiyseniz, aşağıdaki videomuzda kardeşiyle birlikte Angry Birds oyuncaklarının olduğu kutuyu açarken ve oyuncakları test ederken ki görüntülerini görebilirsiniz. 
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0